Usługi

Dzięki wiedzy eksperckiej oraz doświadczeniu świadczymy usługi na najwyższym poziomie.

Zakres usług

AP-TECH jest młodą dynamicznie się rozwijającą firmą. Nasza działalność  biznesowa skupia się wokół trzech zasadniczych aktywności biznesowych:

PROJEKTOWANIE

Ap-tech - Projektowanie Wyróżnia nas nasze podejście do projektowania, przez lata udało się stworzyć kompletny i kompetentny zespół projektowy, dzięki czemu jesteśmy w stanie wspierać Inwestora na każdym etapie Inwestycji. Oferujemy wsparcie już w fazie planowania Inwestycji, wykonujemy studia wykonalności, przygotowujemy dokumentacje przetargowe, projekty budowlane, wykonawcze a na dokumentacjach rejestracyjnych i uzgodnieniach kończąc.

Zespół AP-TECH składa się z grupy specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w tworzeniu dokumentacji projektowych w obszarze lotniskowym.

Wykonujemy wielobranżowe dokumentacje projektowe w obszarach:

  • budowy lotnisk
  • budowy lądowisk śmigłowcowych
  • lotniskowych systemów specjalistycznych jak BHS, EDS, FIS, FIDS itp.

REALIZACJA KONTRAKTÓW

Ap-tech - Realizacja kontraktówRealizujemy kompleksowo inwestycje w zakresie działalności projektowej m.in. lądowiska, świetlne pomoce nawigacyjne, systemy bezpieczeństwa, systemy meteorologiczne, oraz inne systemy pomiarowe

Wykorzystując nasz potencjał techniczny jesteśmy w stanie oferować usługę na najwyższym poziomie, a współpraca z wieloma czołowymi producentami pozwala zawsze sprostać wymaganiom Inwestorom.

Dodatkowym naszym atutem jest kompleksowe podejście do realizowanych kontraktów, które jesteśmy w stanie prowadzić od koncepcji poprzez realizację a na uzgodnieniach i rejestracjach kończąc.

BADANIA I ROZWÓJ

Ap-tech - Badania i RozwójAP-Tech prowadzi prace badawczo-rozwojowe m.in. w  aplikacji dedykowanych m.in. dla małego ruchu lotniczego oraz specjalistycznych systemów e-learningowych.

W celu ciągłego podnoszenia jakości naszych usług i produktów współpracujemy z czołowymi jednostkami naukowymi oraz wiodącymi ekspertami z branży. Posiadamy profesjonalną i doświadczoną kadrę inżynierską dzięki czemu jesteśmy w stanie budować zaawansowane rozwiązania technologiczne.

Nasze podejście do biznesu skupiające się na profesjonalnym podejściu do potrzeb naszych klientów, zaowocowało koniecznością rozpoczęcia prac badawczych aby sprostać wymaganiom naszych partnerów.

Nasz model biznesowy opiera się na rzetelnej współpracy z grupami kompetencyjnymi tj. uczelniami wyższymi, oraz ekspertami branżowymi jak i użytkownikami końcowymi systemów. Posiadamy profesjonalną i doświadczoną kadrę inżynierską dzięki czemu jesteśmy w stanie budować wspólnie z partnerami zaawansowane rozwiązania technologiczne.

Aktualnie prowadzimy prace badawczo-rozwojowe m.in.:

  • w obszarze aplikacji dedykowanych dla małego ruchu lotniczego. naszym celem jest ułatwienie komunikacji lotniczej dla małego ruchu lotniczego, oraz ułatwieniu pracy pilotów.
  • w obszarze specjalistycznych platform e-learningowych, pozwalających efektywnie kształcić personel specjalistyczny

Od 2011 roku prowadzimy działalność na rynku lotniskowym. Przez ten czas pozyskaliśmy klientów międzynarodowych oraz polskich z obszaru lotniskowego. Fachowe, rzetelne i uczciwe podejście do rozwiązywania problemów klientów pozwoliło na zbudowanie zaufania oraz uzyskanie autorytetu wśród odbiorców i profesjonalistów branżowych.

Doskonalimy się dla naszych klientów

Zrealizowane projekty są naszą wizytówką.